Megality to wielkie kamienie, kamienne kręgi, piramidy. Mamy to również w Polsce!

wtorek, 22 stycznia 2019

COSTERON i armia 144 000 statków kosmicznych Króla Lajszla na Ziemi…cz.2 MISJA SPECJALNANasz Kosmos! Gdzieś u góry jest nasze Słonce i maleńka Ziemi - patrz od dołu na strzałki.
Gdzieś na dole  zdjęcia jest „radioźródło 3c  123” czyli bardzo odległa galaktyka z której przyleciał Król Lajszla z armią 144 000 statków kosmicznych. To nie spacerek po deptaku Kościerzyny, to bardzo daleka podróż kosmiczna, którą mogą pokonać najlepsze statki kosmiczne… A my co tutaj robimy?


Motto: „Ale dlaczego na ich czele przyleciał sam Król Cywilizacji CZŁOWIEKA w Kosmosie?? Odpowiedzi nie było, ale zrozumiałam, że to była i jest nadal misja specjalna…”
„Co mówi obraz czwarty? „COSTERON pojawił się ponownie i trwał długo, jakbym miała coś zrozumieć.  Z góry był ledwie widoczny - ciemny, ale pod spodem jego zarys był bardziej widoczny, gdyż zobaczyłam kolor jasno niebieski i ciemno niebieski. Co to jest? To zrozumiałam później.”
Dzisiaj gdy to piszę wiem co to oznacza, a pomogła mi to dokładnie zrozumieć kolejna bardzo ważna wizja dotycząca COSTERONU… Zrozumiałam, że COSTERON jest w Kościerzynie w ziemi od dnia i godziny w której tam osiadł. Jasne kolory są wskazówką, że obecnie w tym miejscu jest woda… „Kto szuka ten znajdzie” – jak powiada przysłowie. BUNTOWNICY też tutaj są…”
 „Po owocach ich poznacie…”  

25.10.2018 r.  „Platynowa kula wyłania się z ziemi…”

Nieoczekiwanie po północy zaczęła się kolejna wizja dotycząca COSTERONU…
W wizji stałam na wzniesieniu i patrzyłam przed siebie na rozległą dolinę otuloną mgłą, która szczelnie zakrywała to miejsce. Patrząc na to, trudno było odgadnąć co się kryje pod tą warstwą mgły. Z lewej strony widziałam wysoką skarpę, na której nie było drzew ani budynków. Wysoka, stroma skarpa ciągnęła się daleko w głąb wskazując jednocześnie długość tej doliny. Najpierw widziałam wszystko w odcieniu szarości - jak przed świtem, a potem robiło się coraz jaśniej, aż w końcu zobaczyłam błękitne niebo i wschodzące słonce po prawej stronie doliny.
Z lewej strony, w pewnej odległości ode mnie stało kilka osób. Wszyscy patrzyli w tym samym kierunku jakby na coś czekali. Na dole mgła była jednolita, ale po jakimś czasie zaczęła się kłębić jakby coś tam się gotowało lub miało wybuchnąć. Mgła stopniowo się podnosiła, a wraz z nią zaczęła się podnosić ziemia jakby tam było wielkie wzgórze. Mgła nagle opadła i pod warstwą darni i ziemi zobaczyłam kulisty zarys, który na naszych oczach powoli unosił się w górę. Olbrzymia kula wzniosła się w górę! Na jej szczycie leżał jeszcze wielki kawał zielonej darni, ale pod spodem błyszczała w słońcu jak platyna. Wielki płat darni powoli zaczął się obsuwać po niej w dół aż opadł na ziemię. Słońce było już wysoko gdy błyszcząca wielka platynowa kula w całej okazałości zawisła kilkadziesiąt metrów nad ziemią na długi czas. Na górnej części błyszczała jednolicie, ale na dolnej części była bardziej matowa z widocznymi skośnymi rysami jak na płycie. Miałam wrażenie jakby to były połączone dwie półkule. Patrzyłam z niedowierzeniem i jednocześnie z zainteresowaniem, ale w końcu pomyślałam: dlaczego nie podnosi się wyżej tylko zawisła na tej wysokości? Czy wszyscy mają ją dokładnie zobaczyć? Zapytałam: Co to jest?? USŁYSZAŁAM: COSTERON.
Wizja trwała 5 minut. Ten obraz przez wiele godzin i dni nie dawał mi spokoju, aż zaczęłam rozumieć o co chodzi. Tylko jedna kula, a ile zawiera bezcennych informacji zrozumiałych w kontekście wcześniejszych wizji.

ANALIZA WIZJI

Gdy zrozumiałam sens wizji byłam w szoku. Chodziłam jak w transie, roztrzęsiona. Musiałam dokładnie wszystko zrozumieć i dopiero gdy uspokoiłam się mogłam o tym opowiedzieć a następnie opisać. To co opisuję to zaledwie przysłowiowy „czubek góry lodowej”.

Opowiedziałam w skrócie wizję, a teraz ją przeanalizuję. Przypomnę, że wizje to symbole za którymi kryje się nasza rzeczywistość.
„W wizji stałam na wzniesieniu i patrzyłam przed siebie na rozległą dolinę otuloną mgłą, która szczelnie zakrywała to miejsce. Patrząc na to, trudno było odgadnąć co się kryje pod tą warstwą mgły. Z lewej strony widziałam wysoką skarpę, na której nie było drzew ani budynków. Wysoka, stroma skarpa ciągnęła się daleko w głąb wskazując jednocześnie długość tej doliny. Najpierw widziałam wszystko w odcieniu szarości - jak przed świtem, a potem robiło się coraz jaśniej, aż w końcu zobaczyłam błękitne niebo i wschodzące słonce po prawej stronie doliny.”
Z poprzednich wizji wiedziałam, że COSTERON jest w Kościerzynie, ale dokładnie gdzie, tego nie wiedziałam. Sądziłam, że może to być gdzieś na peryferiach miasta. Po wnikliwej analizie okazało się, że w wizji jest jasna wskazówka w którym miejscu jest statek kosmiczny COSTERON. Ktoś kto nie zna Kościerzyny i okolic nie zrozumie tej wskazówki. Gdzie to jest? Taka rozległa dolina jest blisko centrum miasta, ale jest to teren podmokły, nieatrakcyjny dla mieszkańców i omijany szerokim łukiem. Szukałam zdjęcia tej doliny w grupach kościerskich, przewodnikach, ale nie znalazłam, za to jest mnóstwo zdjęć miasteczka.
 zdjęcia Internet - Rynek miasta i jedna z uliczek miasta starej Kościerzyny


A gdzie dolina?

W wizji - z lewej strony jest wysoka skarpa ciągnącą się daleko w głąb doliny. Ta skarpa w rzeczywistości jest porośnięta drzewami oraz stoją na niej liczne budynki właśnie od strony zachodniej, a po prawej stronie doliny wschodzi słońce. Wszyscy mieszkańcy Kościerzyny oraz okolicznych wsi doskonale wiedzą gdzie jest taka dolina!
„Najpierw widziałam wszystko w odcieniu szarości - jak przed świtem, a potem robiło się coraz jaśniej, aż w końcu zobaczyłam błękitne niebo i wschodzące słonce po prawej stronie doliny.” 
Najpierw powoli docierało do mnie, że to jednak może być w centrum Kościerzyny, a potem wszystko stało się jasne jak słońce i logiczne - ale dla mnie, bo przecież nie dla urzędników lub ludzi nauki. Jest to nieomal w centrum dzisiejszej Kościerzyny w miejscu, gdzie w XIII wieku na wysokiej skarpie otoczonej rozlewiskiem, było grodzisko oraz osada o nazwie Costerina. W tym miejscu stoi budynek w którym mieści się Urząd Miasta, PZU oraz Starostwo Kościerskie. Dalsza cześć skarpy obsadzona jest drzewami oraz jest zabudowana licznymi domami.  

Zdjęcie - Starostwo Kościerskie, dalej PZU i Urząd Miasta Kościerzyny.
Dolina jest pozostałością po rozlewisku, które otaczało dawne grodzisko i do dzisiaj jest to teren podmokły, porośnięty trawami oraz jest siedliskiem ptaków. Przez tę dolinę przepływa  niewielka rzeczka płynąca dalej pod ulicą i przez podmokłą łąkę. Wzdłuż zachodniej skarpy jest ścieżka, ale w planach ma tam być ścieżka rowerowa. Z prawej strony doliny – od wschodu, jest nasyp kolejowy. Jadąc pociągiem każdy widzi tę rozległą dolinę oraz skarpę wzdłuż jej zachodniego brzegu. Jadąc samochodem widoczny jest tylko fragment południowej części doliny i rzeczki, a to za mało aby w całości zobaczyć i ocenić tę dolinę.
W wizji patrzyłam przed siebie na rozległą dolinę otuloną mgłą, która szczelnie zakrywała to miejsce. Patrząc na to, trudno było odgadnąć co się kryje pod tą warstwą mgły. Mgła, to symbol odwiecznej tajemnicy. Ta tajemnica jest szczelnie zakryta w naturalny sposób, gdyż ten teren był i jest zalany lub podmokły, dlatego w naturalny sposób tworzą się tam mgły.
„Z lewej strony, w pewnej odległości ode mnie stało kilka osób. Wszyscy patrzyli w tym samym kierunku jakby na coś czekali. Na dole mgła była jednolita, ale po jakimś czasie zaczęła się kłębić jakby coś tam się gotowało lub miało wybuchnąć.”
Gdy zaczęłam o tym pisać oraz mówić w filach Yt oraz na Blogu sprawą zainteresowało się sporo osób z Kościerzyny oraz z Polski, którzy tak jak ja, już szukają tego miejsca i tak jak w wizji czekają. Zrozumiałam gdzie to jest i od tego czasu mgła tajemnicy zaczyna się „kłębić” jakby coś się gotowało do wyjścia, aby wybuchnąć prawdziwą sensacją na miarę naszego Kosmosu oraz spełnienia Proroctwa Apokalipsy. Tutaj…?! W Kościerzynie, w Polsce?
 Mało wiecie o tajemnicach Kościerzyny…
Co powie Burmistrz… Wójt… Starosta… no i ksiądz proboszcz? Zobaczymy… „Po owocach ich poznacie…”

Czy wystarczy moja wizja?

Wizja jest bardzo ważna, gdyż wskazuje to miejsce szczelnie zakryte mgłą tajemnicy. Przecież tam nic nie ma – powiedzą sceptycy.  No to może trzeba sprawdzić co kryje ta podmokła dolina za pomocą różnych urządzeń technicznych? Można to badać na wszelkie sposoby! Czy ktoś w tym mieście oraz w Polsce może to sprawdzić? Wtedy „mgła” tajemnicy zacznie się „gotować”, aż „wybuchnie”!
„Mgła stopniowo się podnosiła, a wraz z nią zaczęła się podnosić ziemia jakby tam było wielkie wzgórze. Mgła nagle opadła i pod warstwą darni i ziemi zobaczyłam kulisty zarys, który na naszych oczach powoli unosił się w górę. Olbrzymia kula wzniosła się w górę! Na jej szczycie leżał jeszcze wielki kawał zielonej darni, ale pod spodem błyszczała w słońcu jak platyna. Wielki płat darni powoli zaczął się obsuwać po niej w dół aż opadł na ziemię. Słońce było już wysoko gdy błyszcząca wielka platynowa kula w całej okazałości zawisła kilkadziesiąt metrów nad ziemią na długi czas.”
Tajemnica COSTERONU jak mgła powoli się podnosi, a potem nagle opadnie, gdy rozpoczną się badania tej doliny i na ekranach georadarów oraz innych urządzeń pod ziemią wyłoni się zarys olbrzymiej kuli. Ta kosmiczna kula uniesie się w samo południe któregoś słonecznego dnia na oczach mieszkańców. Jest pod warstwą ziemi i darni, która opadnie na bok i ich oczom wysoko nad ziemią ukarze się wielka platynowa kula. Będzie tam wisiała długi czas.  Dlaczego? To wyjaśnię później. Co pozostanie w tym miejscu? Pozostanie wielka dziura wypełniona wodą…


„OTO TAJEMNICA WIARY – mówi kapłan podnosząc okrągłą hostię – symbol KULI podczas każdej mszy!
 Tak spełniają się stare proroctwa oraz tajemnica naszej wiary, na której spełnienie czekają wszyscy Chrześcijanie. Inaczej ta wiara i religia jest bez sensu…
Czy wiecie, że na starych obrazach w kościołach Europy można zobaczyć różne obiekty typu UFO? Pobożni ludzie od wieków modlą się przed obrazami nie rozumiejąc czym są te obiekty. Oto niektóre z nich.  „Siedem obrazów ukazujących UFO. Prawda może szokować.”

To jest cześć historyczna i mistyczna, ale najważniejsza jest cześć techniczna.

„Na górnej części błyszczała jednolicie, ale na dolnej części była bardziej matowa z widocznymi skośnymi rysami jak na płycie. Miałam wrażenie jakby to były połączone dwie półkule. Patrzyłam z niedowierzeniem i jednocześnie z zainteresowaniem, ale w końcu pomyślałam: dlaczego nie podnosi się wyżej tylko zawisła na tej wysokości? Czy wszyscy mają ją dokładnie zobaczyć? Zapytałam: Co to jest?? USŁYSZAŁAM: COSTERON.”
Górna część olbrzymiego statku kosmicznego COSTERON była jednolicie błyszcząca bez żadnej rysy. W blasku słońca jaśniała! Dolna cześć była porysowana, matowa. Pomyślałam, że wygląda jakby była zdrapana… Patrząc na to miałam wrażenie jakby to były dwie półkule – północna i południowa. Długo o tym myślałam… Były pomocnicze wizje i sny, aż zrozumiałam…
Ciężko o tym mówić i pisać, ale będę się streszczać.
Aby lepiej zrozumieć czym jest ta KULA wróćmy do poprzedniej wizji z dnia 25.04.2018 roku zat. „COSTERON w Kościerzynie”. Napisałam: „COSTERON jest owalny, ma średnicę 2 km i znajduje się na dzisiejszym terenie Kościerzyny. Na co najmniej trzech pokładach przybyło 2000 ludzi. Ale gdzie oni są? To zrozumiałam dużo później…”
Widok wielkiej okrągłej platynowej kuli w kontekście poprzednich symbolicznych wizji był dla mnie zaskoczeniem. Tylko KULA… Patrząc na nią zastanawiałam się co ona mi mówi.
Z ufologii oraz z doświadczeń 16-to letnich badań kamiennych kręgów nauczyłam się patrzeć i myśleć innymi kategoriami. Badając różne kamienne kręgi w kształcie kręgu czyli symbolicznej kuli oraz różnych pasm kosmicznych zrozumiałam, że odpowiedź na moje pytania znajdę w matematyce, fizyce oraz astronomii. Ale tutaj jest statek kosmiczny czyli wielkie kuliste UFO!  Przed laty na Zjedzie Ufologów w Gdańsku mówiłam (oraz pisałam) na temat kształtów różnych UFO. W zrozumieniu tego fenomenu pomocna okazała się astronomia. Doszłam do wniosku, że, przybierają one optymalne kształty macierzystych galaktyk.
Nasza Galaktyka jest młoda i otwarta, a jej cztery ramiona rozchodzą się spiralnie. My jesteśmy w jednej z jej ramion, czyli Drogi Mlecznej. Patrząc z profilu nasza Galaktyka ma kształt spłaszczonego dysku. To dlatego, np. Plejadanie posługują się dyskami w kształcie naszej galaktyki. Stare galaktyki są zamknięte i mają kształty kuliste. Procentowo jest ich niewiele, gdyż najwięcej jest młodych galaktyk, takich jak nasza, bo ok. 60%.
Ludzie widzą różne UFO i robią zdjęcia. Widzimy na nich statki kosmiczne w kształcie dysków, cygar, KUL, itp.  Patrząc w wizji na COSTERON zrozumiałam, że ten statek kosmiczny pochodzi ze starej galaktyki w naszym Kosmosie. Pisałam już, że jest to bardzo odległa galaktyka, którą odkryli angielscy astronomowie za pomocą fal radiowych i nazwali „radioźródło 3c 123”. Znajduje się ona pozornie na tle gwiazdozbioru BYKA.

A oto rodzaje galaktyk – Wszechświat z teleskopu Hubble 'a.
2 tryliony galaktyk, a każda z tych galaktyk zawiera miliardy gwiazd... Nie mówcie że jesteśmy sami w tym wielkim KOSMOSIE!
https://www.facebook.com/matkanaturaprawdziwa/photos/a.1928943430742373/1955994121370637/?type=3&theater

Przykład...
W tej odległej i bardzo starej galaktyce jest planeta o nazwie Cos Te Ron. Jest ona 50 (pięćdziesiąt) razy większa od Ziemi. Oznacza to, że jest tam potężny układ planety, który krąży wokół olbrzymiego słońca. Domyślam się, że w tej odległej galaktyce jest miliony słońc i planet na których żyją cywilizacje ludzkie - tak jak w naszej Galaktyce.
 Z innych wizji wiem, że planeta Cos Te Ron jest STOLICĄ KRÓLESTWA KOSMICZNEGO CYWILIZACJI CZŁOWIEKA. Królem jest największy TWÓRCA, który ma największą mądrość, doświadczenie i najwyższy stopień uduchowienia Człowieka. Tym Królem jest Lajsza, który przybył na Ziemię na czele armii 144 000 statków kosmicznych,  aby tutaj tworzyć miejsce do życia dla CZŁOWIEKA na młodej i skalistej planecie. Była to i jest nadal MISJA SPECJALNA… Wiem, że jest wiele Kosmosów, gdzie żyją cywilizacje CZŁOWIEKA w winnych wymiarach i na innych zasadach niż to jest u nas na Ziemi oraz w naszym Kosmosie!
Zastanawia mnie jedno… Jest tylu uduchowionych ludzi w Polsce i na Ziemi, ale nikt z nich nie mówi o KOSMICZNYM KRÓLESTWIE CZŁOWIEKA! Za to w wielkiej euforii opowiadają oraz  piszą jak niezwykłe są cywilizacje Szaraków, Drako, Plejadan, Arkturian… itd. A dlaczego te niezwykłe istoty nie mówią o Królestwie Kosmicznym Człowieka do którego należymy tylko o Federacji lub Unii Galaktycznej? Dlaczego oni gardzą Człowiekiem? Jedynie w modlitwie: „Ojcze nasz”… mówimy „przyjdź królestwo twoje…”. Kto z katolików zastanawia się nad tymi słowami? Nawet „matka boska” nie wyjaśnia tego w swoich przekazach. O czym to świadczy?
 „Patrzyłam z niedowierzeniem i jednocześnie z zainteresowaniem, ale w końcu pomyślałam: dlaczego nie podnosi się wyżej tylko zawisła na tej wysokości? Czy wszyscy mają ją dokładnie zobaczyć? Zapytałam: Co to jest?? USŁYSZAŁAM: COSTERON.”
COSTERON jako największy i najważniejszy statek pierwszy osiadł na ziemi w tym miejscu, ale wówczas nie było tutaj doliny. Na jego pokładzie był Król Lajszla oraz 2000 Twórców… Gdzie oni teraz są??! Są tutaj… ale o tym napiszę innym razem, gdyż to wymaga obszernych wyjaśnień.
COSTERON osiadł tutaj jako pierwszy i jako pierwszy wyłoni się z ziemi, a następnie wzniesie się w górę na pewną wysokość tak, aby wszyscy mogli go dokładnie zobaczyć. Tak trwać będzie jakiś czas… Armia 144 000 statków kosmicznych jest połączona i zsynchronizowana ze sobą na całej planecie. Gdy wyłoni się kluczowy statek COSTERON, to po kolei wyłonią się wszystkie pozostałe statki. Są to wielowymiarowe statki kosmiczne do zadań specjalnych gdyż działają na wielu poziomach i wymiarach czasoprzestrzeni.

A co z załogą?

Zrozumiałam, że to jest właśnie główna przyczyna długiego czasu oczekiwania…
Na COSTERONIE byli również BUNTOWNICY… „Po owocach ich poznacie…” Pozostała „garstka” wiernych Królowi, która trwała do końca i również tutaj jest.
„Dzięki” buntowi twórców do wszystkich statków Króla Lajszla podpięły się statki DRAKO, Szaraków, Plejadan i innych obcych cywilizacji, które bezkarnie zdobywały te technologie, dla własnych celów. Te części, które ukradli BUNTOWNICY i przekazali OBCYM oczywiście służą wrogom do unowocześnienia ich statków kosmicznych. Doprowadzili do zniszczenia i są przekonani, że statki Król Lajszla w takim stanie nigdy z Ziemi nie odlecą. Dlaczego? Zobaczyłam w wizji, że pierwszy pokład COSTERONU został doszczętnie ograbiony i zniszczony… Do pozostałych pokładów nie dostali się, gdyż Król Lajszla tuż przed BUNTEM twórców – mistycznych upadłych aniołów - zablokował im dostęp. Te technologie są unikalne na skalę KOSMOSU, dlatego zdzierali nawet powłokę, co zobaczyłam w wizji patrząc na podrapaną platynową Kulę… Górna część jaśniała, a dolna była matowa i mocno porysowana co oznacza, że pobierali próbki. To samo dotyczy większości statków z armii 144 000… Pomimo częściowego ograbienia statków oraz zniszczenia - statki odlecą. Zostaną przełączone na inny wymiar czasoprzestrzeni…
Król Lajszla przewidział taką możliwość, dlatego teraz najpierw zablokował wszystkie swoje statki w sposób jakiego nikt z buntowników nie przewidział. Urządzenie blokujące jest poza głównym statkiem. Najpierw został zablokowany COSTERON, a potem automatycznie blokowały się wszystkie pozostałe statki - wraz przebywającymi tam buntownikami, okupantami lub załogą, która trwała do końca, walcząc o cywilizację i planetę. Buntownicy oraz okupanci nie mając dostępu do statków Króla Lajszla są zdani na swoje technologie, dlatego już są w panice…
Zablokowanie wszystkich statków kosmicznych oznacza gotowość do odlotu… To zrozumiałam w święta Bożego Narodzenia gdy poszliśmy na Świetą Górę w Gdyni. Była 12.15 gdy weszliśmy na ścieżkę u podnóża góry. Od razu poczułam dziwną moc jakiej nigdy wcześniej tam nie odczuwałam, a byłam tam setki razy od 1992 r. gdyż mieszkam w Gdyni. Ta energia była mocna, rozchodziła się falowo wokoło, trwało to kilka minut. Coś mi to przypominało, ale nie wiedziałam co… Tę dziwną, mocną energię odczuł również Robert L. ale on był tutaj drugi raz, więc nie miał porównania takiego jak ja. Byliśmy tam ok. 0,5 godziny, a ja wciąż myślałam co to jest i o co chodzi? Analizowałam to wieczorem i zdałam sobie sprawę, że znowu jest 25, oczekiwałam na wizję, ale tym razem było inaczej… Zrozumiałam w końcu, że ta energia kojarzyła mi się z uruchomieniem silnika samochodu... lub statku kosmicznego. I to jest właściwa odpowiedź na to co się tam zdarzyło 25.12.2018r. Dlaczego? Pisałam oraz mówiłam, że Święta Góra stoi na jednym ze statków kosmicznych Króla Lajszla, którą dowodził Lucyfer… Zrozumiałam, że statek został uruchomiony, a to oznacza, że wszystkie statki kosmiczne zostały uruchomione w tym samym czasie i są w gotowości do wzniesienia się w górę.
Odpowiedź jest w złotej proporcji, złotej spirali… To wszystko jest wokół nas jak KOD TWÓRCY, KTÓRY POZOSTAWIA WYRAŹNE ŚLADY I WSKAZÓWKI dla tych, którzy są z tego samego DUCHA CZŁOWIEKA.
Ciąg Fibonacciego – KOD TWÓRCY
Statki Króla Lajszla powrócą na Cos Te Ron, aby wszyscy mogli zobaczyć do czego doprowadzili BUNTOWNICY i jakie będą tego konsekwencje dla ich cywilizacji. Te cywilizacje  nie będą się rozwijać… tak jak nasza cywilizacja. Statki kosmiczne są własnością Króla Lajszla i wrócą do Właściciela.
Król Lajszla jest Chrystusem nie tylko dla małej Ziemi, ale dla naszego Kosmosu. Przybył z innego Kosmosu aby ratować naszą cywilizację, bo jest CZŁOWIEKIEM. Wróci do swojego Królestw, gdy tutaj nastanie porządek. Jego Dusza jest Nieśmiertelna, gdyż jest Królem cywilizacji na wyższych poziomach w innych KOSMOSACH.
O tym w symbolach mówi Apokalipsa. Słowo apokalipsa pochodzi z języka greckiego (apokalipsis ) i oznacza odsłonięcie, objawienie, ale w symbolach zrozumiałych w naszych czasach.
Proroctwo Apokalipsy mówi o 24 starcach czyli o 24 Kosmosach.
https://www.konfrontacje.com.pl/artykuly/studyjne/267-rozwazanie-1-6-pytan.html
„Ponieważ rozdziały 4 i 5 opisują wydarzenia po służbie Jezusa, jako Kapłana i po sądzie należy przypuszczać, i tylko przypuszczać, że mogą oni pochodzić z innych planet a nie z ziemi. Z tych też powodów nie możemy jednoznacznie wypowiedzieć się za jedną jak i za drugą opcją.”
http://eliasz.dekalog.pl/goscie/dunkel/krolowie.htm
„Co oznacza "wschód" w Biblii? Walter Bauer w autorytatywnym leksykonie wczesnej literatury greckiej zauważa, że w liczbie mnogiej "wschód" (gr. anatole) odnosi się do geograficznego kierunku (Mt.2:1; 24:27), zaś w pojedynczej do astronomicznego - niebiańskiego wschodu (Mt.2:2; Łk.1:78).(1) …Autor Apokalipsy używając terminu "wschód" kieruje więc naszą uwagę na tron Boży. Kim są królowie, którzy przychodzą z niebiańskiego wschodu, jako przeciwwaga dla koalicji niezbożnych zebranej na ziemi przeciwko Resztce Bożej? Kluczem do odpowiedzi na to pytanie wydaje się rada 24 Starców wokół tronu Bożego.”
Wyjaśniałam, że patrząc na nocne niebo jesienią i zimą na wschodzie widzimy gwiazdozbiór Byka. ( W ostatnich 2-3 latach zmienia się Oś Ziemi i jest przesunięcie gwiazdozbiorów.) Pozornie na jego tle znajduje się bardzo odległa galaktyka odkryta przez astronomów i opisana jako „radioźródło 3c 123”. Jest to  kosmiczny wschód - niebiański kierunek.
USŁYSZAŁAM, że Król Lajszla oddał „klucze” i dowodzenie Jezusowi, gdyż nie zaparł się Króla Cywilizacji i wypełnił swoje zadanie. Jezus powróci na swoją planetę, do swojego królestwa… Mówił - „moje królestwo nie jest z tej ziemi…” Z Ewangelii wiemy że Jezus miał 12 apostołów oraz kilkudziesięciu uczniów. Jego apostołowie to przedstawiciele cywilizacji z którymi współpracuje. Jeden z nich – Judasz zdradził go, tak jak Lucyfer zdradzili Króla Lajszla. Jezus został skazany na śmierć chociaż był niewinny i to samo zrobił Lucyfer ze swoimi ludźmi. Jezus własnym przykładem pokazał co zrobili z Królem Cywilizacji Człowieka - Królem Lajszla w czasach Pierwszej Cywilizacji na Ziemi…
 W proroctwie Apokalipsy jest mowa o 24 Starcach… Nikt nie rozumie kim są. Są to bardzo stare 24 Kosmosy, które uznały Jezusa za godnego, aby otworzył Księgę…
Biblia 1000-lecia Ap.
5. I mówi do mnie jeden ze Starców: «Przestań płakać: Oto zwyciężył Lew z pokolenia Judy, Odrośl Dawida2, tak że otworzy księgę i siedem jej pieczęci».
6 I ujrzałem między tronem z czworgiem Zwierząt a kręgiem Starców stojącego Baranka jakby zabitego, a miał siedem rogów i siedmioro oczu, którymi jest siedem Duchów Boga wysłanych na całą ziemię3.
7 On poszedł, i z prawicy Zasiadającego na tronie wziął księgę.
8 A kiedy wziął księgę, czworo Zwierząt i dwudziestu czterech Starców upadło przed Barankiem, każdy mając harfę i złote czasze pełne kadzideł, którymi są modlitwy świętych.
9 I taką nową pieśń śpiewają: «Godzien jesteś wziąć księgę i jej pieczęcie otworzyć, bo zostałeś zabity i nabyłeś Bogu krwią twoją [ludzi] z każdego pokolenia, języka, ludu i narodu,
10 i uczyniłeś ich Bogu naszemu królestwem i kapłanami4, a będą królować na ziemi».
11 I ujrzałem, i usłyszałem głos wielu aniołów dokoła tronu i Zwierząt, i Starców, a liczba ich była miriady miriad i tysiące tysięcy,
12 mówiących głosem donośnym: «Baranek zabity jest godzien wziąć potęgę i bogactwo, i mądrość, i moc, i cześć, i chwałę, i błogosławieństwo».
13 A wszelkie stworzenie, które jest w niebie i na ziemi, i pod ziemią, i na morzu, i wszystko, co w nich przebywa, usłyszałem, jak mówiło: «Zasiadającemu na tronie i Barankowi błogosławieństwo i cześć, i chwała, i moc, na wieki wieków!»
14 A czworo Zwierząt mówiło: «Amen». Starcy zaś upadli i oddali pokłon.
Jezus otworzy „księgę życia” w której zostali zapisani wszyscy wybrani Twórcy od stworzenia świata na Ziemi. W Ewangelii Jezus mówi o tym w przypowieściach: „Dwóch będzie na dachu, jeden będzie wzięty drugi zostanie…”, itd. Co to znaczy? Zostaną porwani na swoje statki, którymi przybyli… Nagle zaczną znikać różni ludzie w pracy na oczach pracowników, na oczach rodziny, na ulicy, w kościele, w wojsku, w rządach... Potem zaczną znikać rodziny i całe rody! Gdy wszyscy będą na swoich miejscach rozpocznie się procedura Startu z Ziemi i powrotu do Stolicy Królestwa Kosmicznego Człowieka na Cos Te Ron. Jezus jest w swoim statku w Jerozolimie i da sygnał do Startu.
Po odlocie wszystkich statków kosmicznych Króla Lajszla, statki kosmiczne OBCYCH i wrogich cywilizacji również odlecą na swoje galaktyki i planety.
A co z ludźmi, którzy tutaj pozostaną…??? Prawie 7 miliardów ludzi…
Większość z nich powróci tam skąd przybyła… „Sprawiedliwi posiądą ziemię” – mówił Jezus….
Po odlocie obcych statków kosmicznych z Ziemi, rozkradzione części z armii statków Króla Lajszla, które zostały wykorzystane jako super technologie w OBCYCH i wrogich statkach zaczną znikać, a ich statki będą się rozpadać.
 Na Cos Te Ron trwa wojna na wielką skalę, bo kosmiczną. To co się dzieje w małej skali na Ziemi, w wielkiej skali dzieje się na Cos Te Ron. „… jak w niebie tak i na ziemi”.
 Król Lajszla pozostanie jeszcze na Ziemi, a armia 144 000 statków kosmicznych pod dowództwem Jezusa powróci na Cos Te Ron.
Aby ogarnąć ten kosmiczny bałagan potrzebny jest mądry, doświadczony i w najwyższym stopniu uduchowiony CZŁOWIEK – Król Kosmicznej Cywilizacji Człowieka, gdyż ON jest prawdziwym CHRYSTUSEM – ZBAWICIELEM dla cywilizacji CZŁOWIEKA. Ale gdzie ON jest? Tam gdzie Jego statek kosmiczny COSTERON… w Polsce… na Kaszubach. Król ujawni się gdy armia 144 000 statków kosmicznych wróci na Cos Te Ron. I stanie się tak jak to zapowiada Proroctwo Apokalipsy…. Poczytajcie…
 «Zasiadającemu na tronie i Barankowi błogosławieństwo i cześć, i chwała, i moc, na wieki wieków!»

Czym jest TRON BOGA?

„TRON KRÓLA LAJSZLA - J(L)AHWE  i super technologie Pierwszej Cywilizacji…”
„Ale dlaczego na ich czele przyleciał sam Król Cywilizacji CZŁOWIEKA w Kosmosie?? Odpowiedzi nie było, ale zrozumiałam, że to była i jest nadal misja specjalna…”
MISJA SPECJALNA kończy się, dlatego musiałam to spisać i przekazać do wiadomości, abyście wiedzieli co się będzie działo. Kościół niczego nie wyjaśni. Mieli na to dużo czasu! Naukowcy oficjalnie nigdy tego nie wyjaśnią…
Jest to trudne zadanie dla jednej osoby w tym "zakłamanym świecie", gdyż dotyczy spełnienia Proroctwa Apokalipsy w sposób jakiego nikt się nie spodziewał. Do tego zostali wybrani różni ludzie, nie tylko ja… Ale co oni robią…?
Kiedy to się stanie? Nie wiem, ale wskazówka jest w moich wizjach…
25 kwietnia 2018 r. była wizja o COSTERONIE, pół roku później 25 października 2018 r. była druga wizja o COSTERONIE, dwa miesiące później 25 grudnia 2018 r. uruchomiły się statki, a to oznacza, że są w gotowości do wzniesienia się w górę.
Patrzcie na rozległą dolinę w Kościerzynie i badajcie COSTERON…

Eleonora
21.01.2019

p.s.
Jedna z wieloletnich obserwatorek (nie badaczek!) moich poszukiwań i badań  była wobec mnie  bardzo krytyczna lecz po publikacji mojego tekstu (powyżej) nieoczekiwanie napisała, cyt. "Pięknie opisalas ten temat nikt o tym nie mówi, a to oznacza że jeszcze brakuje nam zjednoczenia... dziękuję Pozdrawiam Serdecznie"          

Doskonale zna środowisko psychotroników i potwierdziła, że ani psychotronicy, ani ufolodzy, ani naukowcy nigdy takiej możliwości nie brali pod uwagę. Czy oznacza to, że do tej pory świadomie lub nie, byli zjednoczeni i  współdziałali z okupantami na szkodę CZŁOWIEKA? I co teraz zrobią gdy Costeron i armia 144 000 statków kosmicznych Króla Lajszla została odcięta – zablokowana dla okupantów? Zjednoczą się…? Popatrzmy co teraz będzie się działo wśród psychotroników i ufologów… Czy naukowcy  zmienią swoje poglądy? Nie sądzę, do końca świata będą twierdzić, że jesteśmy potomkami małp i nie mamy żadnej przeszłości. Patrząc na to co się dzieje na świecie, dużo czasu nie zostało...
 I jeszcze jedno...Watykan stoi na jednym ze statków Króla Lajszla... To samo w Jerozolimie... Tam gdzie jest świątynia jest statek Króla Lajszla, którym dowodzi Jezus....Jak myślicie co się stanie jak te statki się wzniosą...? Miałam o tym napisać, później, ale Izrael też czyta i CZEKA.... Kto był podpięty do tych statków...?

A to art. zat. Kto wysyła wiadomości radiowe ze środka ziemi?
Z tego powodu setki lat wysyłają nam wiadomości na różne sposoby, które nie zostały zrozumiane przez ludzkość. Jednak NASA już zaczęła dekodować te zaszyfrowane wiadomości, które zaczynają ujawniać ważne tajemnice. Informacje przechowywane w najściślejszej ciszy jako tajemnica państwowa.
Czy NASA odbiera sygnały radiowe z Centrum Ziemi, obcej cywilizacji, która żyje pod powierzchnią ziemi?
NASA odbiera transmisje radiowe z setek kilometrów pod powierzchnią Ziemi, a eksperci twierdzą, że sygnały są wysyłane przez wysoce zaawansowany i inteligentny sposób życia.
"Oczywiste jest, że ktoś lub coś komunikuje się z nami", powiedział starszy źródło NASA, który poprosił o anonimowość.
"A kto ma technologię wysyłania sygnałów na powierzchnię przez setki mil ziemi i skał?"
Naukowcy po raz pierwszy wykryli sygnały za pomocą wyrafinowanych satelitów, a transmisje były odbierane w przerywanych odstępach czasu, jak podaje źródło.
Transmisje mają postać złożonego kodu matematycznego, który dalej przekonuje naukowców, że są w kontakcie z kolonią istot, których inteligencja jest o wiele lepsza od naszej.

https://misterio.tv/conspiracion/mensajes-radio-desde-centro-la-tierra

UWAGA: Otrzymałam informacje, że moje wizje oraz filmy są przejete przez grupę psychotroników  - specjalistów od manipulacji i kłamstwa. 
Pisze do mnie niejaka Jola Fi vel Joanna Jaxa vel Ramona, która wskazuje na Zieloną Górę, a tam mieszka Aleks Berdowski. Oznacza to, że w Polsce jest grupa psychotroników z różnych miast Polski oraz mieszkających poza granicami, która przejmuje moje wizje w celu manipulacji i ośmieszania.
Jola Fi przedtem występowała pod pseudonimem Izabela Jaxa. Niejaki A. Jaxa mieszka w Gdańsku i prowadzi szkołę czarownic - opisaną przed laty w Dzienniku Bałtyckim. Jeżeli otrzymacie tekst z "objawieniami" Joli Fi vel Ramona vel Joanna Jaxa lub jeszcze inne pseudonimy - to ta sama grupa "uduchowionych psychotroników" działa jako prowokatorzy manipulujący moimi wizjami...

Brak komentarzy: